WebHaritalarHaberlerMailDiskGörselVideoÇeviri
Giriş
Ctrl öncekisonraki Ctrl

Yandex.Mail nedir?

Yandex.Mail, tamamen ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Yandex.Mail isteyen herkese Yandex patentli teknolojilerle spama karşı güvenilir bir koruma sağlayan, kolay kullanılır arayüze sahip kapasite sınırı olmayan elektronik posta kutuları sunuyor. Yandex.Mail aracılığıyla günde 12 milyondan fazla e-posta gönderimi yapılıyor (spamlar hariç).

Rahat ve güvenilir posta hizmeti

Dipsiz bir kuyu

İstediğiniz kadar ekli posta alın — Posta kutunuz ihtiyacınız olan boyuta kadar genişler!

Kolay taşınabilirlik

Dostlarınızın adres ve e-postalarını kullandığınız tüm e-posta hesaplarından Yandex.Mail'e aktarın! Artık ayrı ayrı her posta kutunuzu kontrol etmenize gerek kalmadı.

Spam ve virüslere karşı koruma

Posta kutunuzu spam ve virüslere karşı koruyun! Gelen tüm postalar Dr.Web antivirüs programı ile kontrol edilir; spam bağlantılar ve virüslü postalar engellenir.

İstenmeyen girişlere karşı koruma

Posta kutunuza yalnızca kendinizin girebileceğinizden emin olun! Yandex sizden asla parolanızı göndermenizi, sipariş etmediğiniz bir ürün için ödeme yapmanızı ve diğer hizmetleri kullanırken parola ve kullanıcı adınızı girmenizi istemez.

Posta servisinden daha fazlası

Kartpostallar

Postalarınıza rengarenk kartpostallar ekleyip yakınlarınızın ve dostlarınızın özel günlerini kutlayın. Her tür kutlama için, zevkinize göre bir kartpostalı her zaman posta kutunuzda bulabilirsiniz!

Rengarenk Temalar

Posta kutusunu kendi zevkine göre biçimlendirmeyi sevenler için yeni temalar. Posta kutunuzun renklerini ruh halinize göre değiştirin!

Düzenli posta kutusu

Talimatlarınız

Kendinize özel talimatlar oluşturarak, otomatik olarak gelen postaları klasörlere ayırın; durumlarına göre etiketleyin ya da hemen okundu olarak işaretleyin.

Tüm dosyaları tek arşivde karşıdan yükleyin

Artık ayrı ayrı dosya indirerek zaman kaybetmenize gerek yok! Gelen e-postaya ekli birden fazla dosya varsa, hepsini tek bir arşivde karşıdan yükleyin.

Ofis belgelerini görüntüleme

Yandex.Mail üzerinden doğrudan değişik formatlardaki dosyaları görüntülemek mümkündür (doc, docx, xls, xlsx, ppt, ai, psd, cdr, rtf ve pdf).

Etiketler

Postalarınızı farklı renklerdeki notlarla işaretleyin. Gelen postalar arasında işaretli postalarınızı bulmak kolaylaşacaktır. Popüler sosyal ağlardan gelen postalar ise otomatik olarak “firma sembolleri” ile işaretlenir.

Sürekli bağlı kalın

Yandex Elements

Yandex Elements, Yandex.Mail'deki okunmamış e-posta sayısını göstererek defalarca e-posta kutunuza bağlanıp kontrol etme ihtiyacınızı ortadan kaldırır.

Klavye